Robienie Maseczki Violetcie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Robienie Maseczki Violetcie

Obrazek gry Robienie Maseczki Violetcie
Leon postanowił zaprosić Violettę na randkę. Już za kilka godzin przyjedzie po nią samochodem i udadzą się razem do restauracji na romantyczną kolację przy świecach. Violetta postanowiła wykorzystać czas aby dobrze się do tej randki przygotować. Za chwilę zajrzycie do jej łazienki i pomożecie jej wykonać kilka zabiegów upiększających. Wykorzystacie aż trzy różne typy maseczek, dzięki którym cera piosenkarki stanie się piękna i gładka. Każdą maseczkę musicie bardzo dokładnie rozprowadzić po jej twarzy za pomocą pędzelka. Uważajcie, aby nie ominąć żadnego miejsca. Po każdej z nich będziecie musiały także opłukać twarz Violetty wodą. W drugim etapie gry zabawicie się w ubieranie Violetty i wybierzecie dla niej jakąś ładną sukienkę oraz resztę stroju. Klikajcie na różne ikonki i zmieniajcie jej wygląd tak długo, aż dojdziecie do wniosku, że to jest to!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek