Violetta i Gotowanie dla Leona

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta i Gotowanie dla Leona

Obrazek gry Violetta i Gotowanie dla Leona
W końcu pojawiła się nowa gra Violetty, więc jeśli macie chwilę czasu koniecznie w nią zagrajcie! Dzisiaj sławna i uwielbiana na całym świecie piosenkarka zmierzy się z nowym wyzwaniem. Postanowiła zaprosić Leona na romantyczną kolację i chce się do niej jak najlepiej przygotować. Będzie musiała ugotować dla niego pyszne danie, ponieważ jak mówi stare przysłowie - przez żołądek do serca. Gra podzielona została na trzy etapy. W pierwszym z nich będziecie musiały przygotować ją do gotowania wybierając dla niej kucharski strój. Wykorzystajcie jedną z bluzek znajdujących się w jej szafce, wybierzcie dla niej jakieś szorty lub spódniczkę i zmieńcie Violetcie fryzurę. Możecie również nałożyć jej na głowę czapkę kucharską. W drugim etapie gry czeka na Was jeszcze więcej zabawy. Przeniesiecie się do jej kuchni i pomożecie jej znaleźć wszystkie składniki potrzebne do przyrządzenia potrawy. Zaglądajcie do szafek, lodówki i na półki a na pewno bez problemu wszystko znajdziecie. Następnie dokładnie według przepisu wykonujcie kolejne kroki i upieczcie przyrządźcie pyszne danie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek