Zrób Makijaż w Stylu Violetty

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Zrób Makijaż w Stylu Violetty

Obrazek gry Zrób Makijaż w Stylu Violetty
Dzisiaj mamy dla Was dziewczyny coś specjalnego. Szczególnie polecamy tę grę wszystkim fankom Martiny Stoessel, czyli serialowej Violetty z Disney Channel. To gra jedyna w swoim rodzaju, ponieważ będziecie mogły wykorzystać w niej kamerkę internetową lub własne zdjęcie. Po rozpoczęciu zabawy będziecie mogły zrobić sobie makijaż w stylu waszej ulubionej bohaterki. Po prostu wgrajcie do gry swoje zdjęcie, następnie oznaczcie swoje oczy oraz usta i możecie rozpocząć zabawę. Po prawej stronie znajdziecie całą masę świetnych kosmetyków najlepszych marek świata. Możecie zrobić sobie makijaż dokładnie taki jaki ma Violetta w serialu, lub sprawdzić, jak będziecie wyglądały w innych kolorach. Kosmetyków znajdziecie tam całą masę. Są tam szminki oraz cienie do powiek i tusze do rzęs. Wystarczy, że klikniecie na jeden z kolorów a na chwilę zostanie on naniesiony na Wasze zdjęcie. Miłej zabawy! Mamy nadzieję że gra Wam się spodoba i polecicie ją swoim koleżankom!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek