Leczenie Chorej Violetty

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Leczenie Chorej Violetty

Obrazek gry Leczenie Chorej Violetty
W poprzednich grach Violetty miałyście już okazję dwa razy leczyć jej zęby w gabinecie dentystycznym. Dzisiaj czeka na Was trudniejsze wyzwanie! Violetta podczas swojej trasy koncertowej upadła na scenę i trochę się poturbowała. Bardzo szybko wezwano do niej karetkę a koncert trzeba było przerwać. Piosenkarkę bardzo szybko przetransportowano do ambulansu i obecnie znajduje się w drodze do szpitala. Jeśli się postarasz na pewno wyleczysz ją już w ambulansie. Musisz jednak dobrze się postarać i udowodnić, że ty również znasz się na medycynie. W karetce znajdziesz wszystkie przybory które będą potrzebne do przywrócenia jej sił. Za pomocą małych szczypiec wyjmij drzazgę wbitą w jej czoło. Następnie powoli i dokładnie oczyść ranę za pomocą chusteczki i naklej na nią plasterek. Po kilku chwilach rozcięcie zniknie bezpowrotnie, a Ty będziesz mogła zająć się innymi obrażeniami piosenkarki. Pod jej lewym okiem znajduje się paskudny siniak, jednak w tym wypadku wystarczy przyłożyć jej na chwilę okład z kostek lodu. Aby uśmierzyć jej ból zrób jej zastrzyk znieczulający i podaj lekarstwo. Być może konieczne będzie także podanie piosenkarce tlenu. Do dzieła!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek