Ubieranka Violetty

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Ubieranka Violetty

Obrazek gry Ubieranka Violetty
Jeśli kochacie Violettę i z wypiekami na twarzy śledzicie każdy nowy odcinek jej serialu, to z pewnością doskonale znacie również wszystkie jej gry. Jeśli tak, to na pewno wiecie, że ubieranek Violetty nie ma w internecie zbyt wiele. Dzisiaj specjalnie dla naszych graczek publikujemy najnowszą grę z tą sympatyczną piosenkarką, w której samodzielnie będziecie mogły wybrać dla niej wspaniały strój. Zabawicie się w kreatorki mody i przygotujecie dla Violetty przepiękną kreację! Sprawdźcie, czy nadajecie się na projektantki mody i stwórzcie dla naszej bohaterki wspaniały i unikalny strój, którego każdy będzie jej zazdrościł. Możecie zmieniać cztery elementy jej wyglądu: bluzkę, spódniczkę, buty oraz apaszkę. Każdą część stroju możecie dodatkowo modyfikować zmieniając nie tylko jej kolor, ale również długość rękawków lub spódniczki za pomocą odpowiednich suwaków. Będziecie musiały wykazać się nie lada pomysłowością aby zadowolić gusta aktorki, jednak jesteśmy pewni, że bez problemu dobierzecie dla niej modny strój który będzie nie tylko podkreślał jej figurę, ale również leżał na niej jak ulał!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek