Kolorowanka z Mańkiem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kolorowanka z Mańkiem

Obrazek gry Kolorowanka z Mańkiem
Przedstawiamy Wam pierwsza w kolorowankę, którą właśnie dodaliśmy na grydladzieci-24.p! To wspaniała gierka dla najmłodszych miłośników przygód zabawnego i niezwykle pomysłowego mechanika Mańka. Kolorowanie takiego obrazka będzie wymagało sporej dozy cierpliwości. Scenka została podzielona na całą masę obszarów, które możemy zamalować. W grze mamy dostęp do całkiem pokaźnej ilości różnych kolorów. Paleta znajduje się po prawej stronie. Poszczególne kolory możemy nanosić na scenkę za pomocą myszki. Sterujemy nią naszym wirtualnym pędzlem. Obrazek pochodzący z bajki przedstawia Mańka otrzymującego specjalną nagrodę za wybitne usługi dla swojego miasta. Tylko dzięki niemu wiele mechanizmów, sprzętów i innych rzeczy nadal działa. Maniek potrafi naprawić praktycznie wszystko i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Nie ważne czy chodzi o zepsuty zegarek, kuchenkę, samochód czy nawet pociąg. Zawsze wraz ze swoimi narzędziami bez problemu radzi sobie z najbardziej trudnymi naprawami. Na pokolorowanie tego obrazka będziecie musieli poświęcić sporo czasu i cierpliwości. Wszystkie kolory możecie zmieniać, jeśli przez przypadek zamalujecie coś na nieprawidłowy koloru.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Maniek Złota Rączka

Kolorowanka z Mańkiem obrazekNarzędzia Mańka i Przygoda w Parku obrazekManiek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy obrazekJazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi obrazekSzukanie Liczb z Mańkiem obrazekManiek Operator Dźwigu obrazek