Narzędzia Mańka i Przygoda w Parku

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Narzędzia Mańka i Przygoda w Parku

Obrazek gry Narzędzia Mańka i Przygoda w Parku
Jeśli lubicie gry przygodowe to mamy dla Was bardzo ciekawą gierkę ze znanym i lubianym Mańkiem Złotą Rączką! Pewnego popołudnia Maniek odebrał telefon. Burmistrz miasta poprosił go, aby zreperował zepsutą fontannę znajdującą się w miejskim parku. Nie wiedział jednak, że ten dzień stanie się dla niego, oraz jego mówiących narzędzi prawdziwą przygodą. Rozpoczął się jak każdy inny dzień. Gdy Maniek otrzymuje nowe zlecenie pakuje swoje narzędzia do drewnianej skrzyneczki i wyrusza w drogę. Nigdy nie wiadomo co może się przydać, więc najlepiej zapakuj do niej wszystko - śrubokręt, klucz francuski, piłkę, kombinerki i młotek. Maniek po obejrzeniu fontanny doszedł do wniosku, że klucz francuski, zwany przez naszego bohatera Francuzem, oraz sympatyczna metrówka o imieniu Miarka nie będą potrzebne do tej naprawy. Miarka i Francuz w pewnym momencie usłyszały dziwny huk po drugiej stronie fontanny. Okazało się, że to Julieta spadła z motoru, a cały ładunek który przewoziła rozsypał się po chodniku. Przyjaciele postanowili pomóc koleżance i pozbierali wraz z nią flamastry, książki i inne drobiazgi. Gdy dziewczynka odjechała, spostrzegły jednak, że zgubiła swoją flagę, która przyczepiona była do jej skutera. Pobiegły za nią, jednak skuter jechał za szybko. Francuz oraz Miarka spostrzegły, że nie wiedzą gdzie się znajdują. Przestraszone wpadły w panikę, jednak Maniek zawsze im powtarzał, że gdy się zgubią lepiej będzie jeśli pozostaną w danym miejscu a on je jakoś odszuka. Jeśli chcecie przekonać się jaki finał miała ta przygoda koniecznie zagrajcie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Maniek Złota Rączka

Kolorowanka z Mańkiem obrazekNarzędzia Mańka i Przygoda w Parku obrazekManiek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy obrazekJazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi obrazekSzukanie Liczb z Mańkiem obrazekManiek Operator Dźwigu obrazek