Maniek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Maniek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy

Obrazek gry Maniek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy
Maniek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy to rewelacyjna część przygód utalentowanego mechanika Mańka, którego z pewnością już doskonale znacie z naszych poprzednich gier. Przenieście się do jego wesołego miasteczka i zobaczcie czym dzisiaj chłopiec będzie się zajmował. Po krótkim wstępie dowiecie się, że Maniek właśnie naprawia samochód swojego brata. Przy okazji do głowy przychodzi mu ciekawy pomysł. Zastanawia się ile czasu zajęłoby mu zreperowanie wszystkich samochodów w miasteczku. W tym celu przekształcił swój zakład w warsztat samochodowy i ostro wziął się do pracy. Będziecie musieli działać na prawdę szybko jeśli chcecie naprawić wszystkie samochody. Będzie ich sporo a każdy z nich będzie wymagał czegoś innego. Jeden samochód trzeba będzie umyć, w innym brakuje oleju silnikowego, jeszcze inny wymaga wymiany oleju lub naprawy. Naprawianie samochodów to świetna zabawa, o czym z pewnością za chwilę się przekonacie. Dajcie z siebie wszystko i postarajcie się, aby już niedługo każdy mieszkaniec miasteczka jeździł sprawnym i czyściutkim samochodem!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Maniek Złota Rączka

Kolorowanka z Mańkiem obrazekNarzędzia Mańka i Przygoda w Parku obrazekManiek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy obrazekJazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi obrazekSzukanie Liczb z Mańkiem obrazekManiek Operator Dźwigu obrazek