Jazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Jazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi

Obrazek gry Jazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi
Właśnie przygotowaliśmy specjalnie dla Was kolejną, wspaniałą grę z Mańkiem Złotą Rączką w roli głównej. Wszystko co będziecie musieli zrobić to wykonać wszystkie zadania dokładnie według zawartych w grze instrukcji. Dzięki temu na pewno bardzo szybko uporacie się z zadaniami i zdobędziecie maksymalną ilość punktów. W dzisiejszym epizodzie gry z Handy Manny czeka na Was zadanie znacznie różniące się od tych, które mieliście okazję ukończyć we wcześniejszych grach Mańka. Akcją gry będzie porośnięta kaktusami i inną pustynną roślinnością pustynia. Maniek podczas wyjazdu motorem na ostatnią naprawę pogubił tam wszystkie swoje gadające narzędzia. Zauważył to jednak dopiero po powrocie do swojego warsztatu. Będziecie musieli koniecznie je odszukać, ponieważ bez nich nasz fachowiec od rozmaitych napraw nie będzie w stanie pracować. Dla Mańka śrubokręt, wkrętak, piła, miarka czy młotek to nie tylko narzędzia do pracy, to również jego najlepsi przyjaciele. Chłopiec nie ma zamiaru pozostawić ich na pastwę losu. Gdy spostrzegł że brakuje ich w przyczepce szybko wskoczył na motor i ruszył w trasę jadąc tą samą drogą, którą przyjechał. Najtrudniej będzie na pustyni, ponieważ nie ma tutaj żadnej drogi. Wytycz dla niego trasę rysując ją za pomocą specjalnego narzędzia. Będzie to przypominało rysowanie drogi. Rozpocznij od miejsca w którym stoi motor mechanika, a następnie narysuj ścieżkę która zakończy się tuż przy jego narzędziach leżących na piasku. Niestety mówiące narzędzia nie będą w komplecie. Wygląda na to, że kilka z nich wypadło w zupełnie innym miejscu. Ponownie rozpocznij poziom i narysuj kolejną trasę omijając wszystkie kamienie, przeszkody i kaktusy i zakończ rysowanie w miejscu, w którym dostrzeżesz jego przybory do pracy. Musisz w ten sposób ukończyć każdy poziom, jednak uważaj, aby nie spowodować wypadku przez źle wytyczoną trasę. Jeśli udało Ci się ukończyć grę i chcesz zagrać w inne części przygód Mańka, koniecznie zajrzyj do kategorii z grami Mańka Złotej Rączki i spróbuj swoich sił w innych tytułach!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Maniek Złota Rączka

Kolorowanka z Mańkiem obrazekNarzędzia Mańka i Przygoda w Parku obrazekManiek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy obrazekJazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi obrazekSzukanie Liczb z Mańkiem obrazekManiek Operator Dźwigu obrazek