Szukanie Liczb z Mańkiem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Szukanie Liczb z Mańkiem

Obrazek gry Szukanie Liczb z Mańkiem
Serdecznie zapraszamy Was do zagrania w drugą na grydladzieci-24.pl grę z Mańkiem Złotą Rączką w roli głównej! To nowa, wspaniała gra w której spotkacie zarówno naszego pracowitego i potrafiącego naprawić wszystko fachowca, jak i cały zestaw jego gadających narzędzi. Gra tym razem będzie od Was wymagała sporek cierpliwości i spostrzegawczości. Obrazek będzie przestawiał Mańka stojącego przed swoim warsztatem mieszczącym się w samym sercu miasteczka Sheetrock Hills. Będzie to gra polegająca na szukaniu ukrytych liczb. Obrazek za chwilę zostanie zaciemniony, a do Waszej dyspozycji pozostanie jedynie latarka, za pomocą której będziecie podświetlali kolejne fragmenty obrazka. Liczb, które zostały tutaj ukryte będzie całkiem sporo. Mogą znajdować się dosłownie wszędzie, więc rozglądajcie się bardzo uważnie aby niczego nie przeoczyć. Zaglądajcie do wnętrza jego warsztatu, przyjrzyjcie się dokładnie wystawie sklepu z cukierkami Pana Pożyczki, poszukajcie ich na dachach i ulicy. Gdy znajdziecie jedną z nich kliknijcie na niej myszką a liczba zniknie z widocznej na samej górze okna listy. Czeka na Was bardzo trudne zadania więc wykażcie się cierpliwością i uzyskajcie w grze jak największą ilość punktów. Koniecznie zagrajcie w również inne gry o przygodach tego sympatycznego chłopca i polećcie je swoim znajomym! Jak zwykle czekamy na wszystkie Wasze opinie, sugestie i komentarze!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Maniek Złota Rączka

Kolorowanka z Mańkiem obrazekNarzędzia Mańka i Przygoda w Parku obrazekManiek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy obrazekJazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi obrazekSzukanie Liczb z Mańkiem obrazekManiek Operator Dźwigu obrazek