Maniek Operator Dźwigu

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Maniek Operator Dźwigu

Obrazek gry Maniek Operator Dźwigu
Maniek Operator Dźwigu to pierwsza gra, którą znajdziecie w kategorii z grami Maniek Złota Rączka. Jeśli do tej pory nie spotkaliście się z jego grami oraz serialem koniecznie przeczytajcie opis znajdujący się na samym dole kategorii. Naszym bohaterem będzie niezwykle utalentowany chłopiec, który dzięki swoim umiejętnością rzemieślniczym bardzo szybko zyskał przydomek Złotej Rączki. Maniek potrafi zreperować praktycznie wszystko, nie ważne czy chodzi o uszkodzony kran, samochód czy pociąg. Potrafi również operować wielkim dźwigiem, o czym za chwilę się przekonacie. Gra Maniek Operator Dźwigu to wspaniała gierka dla dzieci, i zarazem jednak z najfajniejszych gier o jego przygodach. Koniecznie zagrajcie i sprawdźcie się w roli operatorów wilkiego dźwigu. Zapoznajcie się z krótkim wstępem do gry i zobaczcie na czym ona polega. Będziecie musieli dokładnie wykonywać wszystkie zadania polegające na budowaniu pewnej konstrukcji. Konstrukcja będzie przypominała puzzle złożone z sześcianów. Po ułożeniu każdego elementy we właściwym miejscu przyjedzie ciężarówka i wyładuje kolejny element układanki. Każdy jej fragment musicie ułożyć na wyznaczonym podeście. Jeśli przez przypadek ułożycie kostkę nie tam gdzie trzeba bardzo szybko zajmą się nią narzędzia Mańka i rozbiją ją na kawałki. Gdy klikniecie na przywiezioną przez wywrotkę kostkę Maniek zaczepi ją o hak dźwigu i uniesie w powietrze. Następnie będziecie musieli wskazać miejsce, w które ma ją upuścić. Postarajcie się ukończyć wszystkie poziomy popełniając jak najmniej pomyłek i koniecznie zagrajcie również w inne gry Mańka Złotej Rączki!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Maniek Złota Rączka

Kolorowanka z Mańkiem obrazekNarzędzia Mańka i Przygoda w Parku obrazekManiek Złota Rączka i Warsztat Samochodowy obrazekJazda na Motorze po Pustyni i Szukanie Narzędzi obrazekSzukanie Liczb z Mańkiem obrazekManiek Operator Dźwigu obrazek