Kółko i Krzyżyk z Violetta i Ludmiłą

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kółko i Krzyżyk z Violetta i Ludmiłą

Obrazek gry Kółko i Krzyżyk z Violetta i Ludmiłą
Kółko i Krzyżyk z Violetta i Ludmiłą to najnowsza gra Violetty, która na pewno bardzo Wam się spodoba. To również jedna z najnowszych gier z udziałem waszej ulubionej piosenkarki! Z pewnością już domyślacie się, na czym ta gra będzie polegała. Kółko i krzyżyk to jedna z najprostszych i zarazem najbardziej znanych gier na świecie. Z pewnością nie raz grałyście w nią z koleżanką podczas wyjątkowo nudnej lekcji. Zasady są bardzo proste. To gra na dwie osoby, w której musicie ułożyć trzy kółka lub trzy krzyżyki w jednej linii. Obszar gry podzielony jest na dziewięć obszarów. Gdy pierwszy gracz postawi kółko, kolejny musi postawić krzyżyk, i tak na zmianę. Cała zabawa polega na przechytrzeniu przeciwnika. Bardzo przydaje się w niej również szczęście i umiejętność planowania. Tym razem jednak wspomniane symbole zastąpią zdjęcia Ludmiły i Violetty. To dwie, serialowe rywalki. Violetta jest bardzo sympatyczna i ma przyjazne nastawienie do innych uczniów szkoły muzycznej. Ludmiła z kolei ma dość trudny charakter i stara się pozować na prawdziwą gwiazdę. W jej rolę w serialu wciela się aktorka Mercedes Lambre. Serialowa Ludmiła Ferro pochodzi z bardzo bogatej rodziny i zawsze dostawała to czego chciała. Jest niezłą manipulatorka i kłamczuchą, która raczej nie darzy Violetty zbytnią sympatią. Czasami stara się zrobić wszystko, aby pokrzyżować jej plany, innym razem snuje rozmaite intrygi aby uprzykrzyć życie utalentowanej koleżance. Wracając do gry, na początku będziecie musiały zdecydować, czy zagracie przeciwko komputerowi, czy zmierzycie się z koleżanką w trybie na dwóch graczy. Rudny mijają dość szybko, więc starajcie się nie dopuścić do tego, aby Wasza przeciwniczka zdołała wygrać!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek