Obracane Puzzle z Violettą

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Obracane Puzzle z Violettą

Obrazek gry Obracane Puzzle z Violettą
Obracane Puzzle z Violettą to kolejna gra przeznaczona przede wszystkim dla fanek tego wspaniałego serialu. Violetta jest bardzo utalentowaną piosenkarką, jej talent muzyczny bardzo szybko ujawnia się po rozpoczęciu przez nią nauki w Studio 21, pod okiem swojej cioci Angie. Jeśli kochacie serial i z niecierpliwością czekacie na każdy kolejny odcinek, i każdy kolejny sezon to koniecznie zagrajcie w naszą nową, wspaniałą gierkę! Tym razem będzie to układanka. Nie są to jednak typowe puzzle z przesuwanymi elementami. Te puzzle są znacznie ciekawsze. Wasze zadanie będzie polegało na ułożeniu zdjęcia Violetty stojącej przed mikrofonem i śpiewającej jedną ze swoich piosenek. Wszystkie fragmenty zdjęcia są na razie poobracane w różnych kierunkach. Jeśli będziecie klikały na elementy układanki, kawałki będą obracały się wokół własnej osi. Każde kliknięcie spowoduje obrót fragmentu o 90 stopni w prawo. Musicie znaleźć prawidłowe położenie dla każdego z nich. Spróbujcie zrobić to w iście ekspresowym tempie i pobijajcie własne rekordy czasowe! Jeśli gra Wam się spodoba koniecznie zajrzyjcie również do kategorii z grami Violetty i spróbujcie swoich sił w innych tytułach!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek