Violetta i Ludmiła Grają w Kręgle

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta i Ludmiła Grają w Kręgle

Obrazek gry Violetta i Ludmiła Grają w Kręgle
To już nasza siódma gra z najpopularniejszą bohaterką hitowej telenoweli Walta Disneya, Violettą. Ta gra znacznie różni się od innych gier z jej udziałem, ponieważ tym razem będzie to gra sportowa. Za chwilę przekonacie się jak dobrze Wam pójdzie i ile punktów uda Wam się zdobyć w grze w kręgle! Zgadnijcie, kto tym razem będzie przeciwniczką Violetty. Jej rywalką będzie inna, dobrze znana aktorka serialu - Lidmiła Ferro, grana przez Mercedes Lambre. Ludmiła jest liderką grupy "Los Malos" i pochodzi z dobrej i bohater rodziny. Jest strasznie rozpuszczona, ponieważ zawsze dostawała to czego chciała. Przez to, że była rozpieszczana przez swojego bogatego ojca teraz zachowuje się bardzo wyniośle i nie ma zbyt przyjemnego charakteru. Stara się pozować na prawdziwą divę i zawsze stara się zwrócić na siebie uwagę. Pod tą maską skrywa się jednak obraz prawdziwej kłamczuchy i manipulatorki. Na początku serialu chodzi z Leone, jednak później zakochuje się w Thomasie, który jednak nie odwzajemnia jej uczuć. Jej podejście do Violetty jest raczej chłodne, szczególnie, gdy dowiaduje się, że Violetta wpadła w oko Thomasowi. Tyle tytułem wstępu, czas napisać kilka słów na temat samej gry. Na samym początku będziecie musiały dokonać wyboru swojej postaci którą poprowadzicie w turnieju. Oczywiście możecie wybrać Violettą lub Ludmiłę. Następnie postarajcie się celować kulą w taki sposób, aby przewrócić jak najwięcej kręgli. Idealnie, jeśli będziecie trafiały w sam środek. Powodzenia i koniecznie zagrajcie również w inne gry z Violettą!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek