Kolorowanka z Violettą i Leonem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kolorowanka z Violettą i Leonem

Obrazek gry Kolorowanka z Violettą i Leonem
Violetta Coloring 2 to szósta, i zarazem jedna z najfajniejszych, interaktywnych kolorowanek Violetty które znajdziecie w naszym serwisie z grami. Jak zwykle umieściliśmy ją w odpowiedniej kategorii, dzięki czemu zawsze będziecie mogły ją znaleźć. Wszystko, co będziesz musiał zrobić to pokolorować obrazek przedstawiający Tini wraz z Leonem. Według niektórych fanek ta para wręcz idealnie do siebie pasuje. Można to również dostrzec po obrazku który za chwileczkę ujrzycie. Na razie scenka z bohaterami jest szara i brak jej koloru. Na dole znajdziecie aż 12 różnokolorowych kredek, z których pomocą na pewno za chwilę pokolorujecie tło, postacie jak i ich ubrania na swoje ulubione kolory. Możesz wykorzystać kolory, które znasz z serialu, lub popuścić wodze fantazji i pozmieniać kolory ich ubrać oraz włosów. Wszystko zależy od Ciebie! W kolorowance możesz zamalować dosłownie wszystko, kolory możesz również zmieniać jeśli dojdziesz do wniosku że któryś kolor tu nie pasuje. Za pomocą myszki klikaj kredki, a następnie pędzelkiem nanoś barwę na wybrane przez siebie miejsca. Gdy już pomalujesz Violettę i Leona możesz również zagrać w inne wspaniałe gry, które zgromadziliśmy w kategorii z grami Violetty!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek