Violetta u Dentysty

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta u Dentysty

Obrazek gry Violetta u Dentysty
Violetta u Dentysty to kolejna, fajna i wciągająca gra z udziałem najpopularniejszej aktorki i piosenkarki z Waszego ukochanego serialu. Gra na pewno bardzo Wam się spodoba i sprawi Wam wiele radości. Jeśli grałyście w ostatnią grę Tini to na pewno wiecie, że czasami za kulisami serialu Violetta bardzo lubi opychać się słodyczami. Niestety ostatnio trochę przesadziła i w nocy strasznie rozbolały ją zęby. Następnego dnia z samego rana musiała zamiast na plan serialu udać się prosto do dentysty. Z pewnością wiecie, że czasami wizyty u stomatologa nie należą do najprzyjemniejszych. Szczególnie nieprzyjemne bywa borowanie lub wyrywanie zbyt zniszczonego zęba. Violettę czeka długie leczenie, ponieważ jej zęby są strasznie zaniedbane. Wcielcie się dentystki i postarajcie się wyleczyć zęby bohaterki tak szybko jak będzie to możliwe. Choć na razie wyglądają fatalnie, niektóre z nich są strasznie żółte i wdała się próchnica, to z pewnością jeśli przyłożycie się do pracy i sumiennie wykonacie wszystkie zadania, już wkrótce jej uśmiech będzie śnieżnobiały i znów będzie mogła oczarowywać nim swoich fanów. Podążajcie za wskazówkami zawartymi w grze i zapoznajcie się ze wszystkimi przyborami dentystycznymi leżącymi na stoliku. Znajdziecie wśród nich wiertło do borowania, szczypce do wyrywania zębów, przyrząd do ich wybielania i kilka innych narzędzi. Będziecie musiały wykorzystać je wszystkie! Powoli i dokładnie leczcie poszczególne zęby, czarne powyrywajcie a w ich miejsce wstawcie nowe, sztuczne zęby dopasowując je do jej uzębienia. Czekamy na wszystkie Wasze uwagi, sugestie i komentarze! Miłej zabawy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek