Violetta za Kulisami Serialu

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta za Kulisami Serialu

Obrazek gry Violetta za Kulisami Serialu
Violetta Dietro de Quinte, czyli po polsku Violetta za kulisami to jedna z najbardziej ekscytujących i najlepszych gier z Violettą, jaką znajdziecie w internecie. Dodajemy ją specjalnie dla wszystkich fanek tego fantastycznego serialu oraz głównej bohaterki, Martiny Stossel. To również jedna z najbardziej znanych i lubianych gier z Tini w roli głównej. Oprócz niej będziecie miały również okazję pomóc innym bohaterom serialu w wykonywaniu różnych czynności. Jeśli kiedyś zastanawiałyście się, co robią bohaterowie za kulisami serialu to teraz będziecie miały okazję się o tym przekonać. Zajrzycie do garderoby aktorów i sprawdzicie, jakie sekrety się tam kryją. Gra będzie przypominała zabawę w obsługę klienta. Z pewnością wiecie, że gwiazdy potrafią miewać bardzo nietypowe zachcianki. Zobaczycie, jak wygląda ich prywatne życie i co robią w przerwie między kręceniem kolejnych ujęć serialu. Gdy rozpoczniecie zabawę poszczególnie aktorzy ustawią się w kolejce i będą czekali, aż spełnicie wszystkie ich zachcianki. Na przykład, jeśli Violetta będzie chciała poprawić sobie makijaż jak najszybciej zaprowadźcie ją na odpowiednie stanowisko i kliknijcie ikonkę która wcześniej pojawiła się nad jej głową. Znajdziecie tam również stanowisko z różnymi gadżetami, słodyczami, a także kącik fryzjerski. Przez cały czas będziecie musiały zwracać szczególną uwagę, jakie ikonki widnieją na postaciami, ponieważ tylko dzięki temu będziecie mogły prawidłowo wykonać każde zadanie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek