Violetta w Salonie Fryzjerskim

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta w Salonie Fryzjerskim

Obrazek gry Violetta w Salonie Fryzjerskim
Violetta u fryzjera to jedna z naszych najnowszych gier z waszą ulubioną aktorką i piosenkarką Martiną Stoessel. Gra na pewno bardzo Wam się spodoba i bez problemu wykonacie wszystkie, zawarte w niej zadania. Każde z nich musicie wykonać jak najszybciej i jak najdokładniej, ponieważ tylko dzięki temu ukończycie grę z maksymalną ilością punktów. Tym razem nasza Violetta wybierze się do fryzjera aby zmienić swoją fryzurę i przygotować się do trzeciego sezonu swojego serialu. Wykorzystaj swoje fryzjerskie talenty, i spróbuj trochę odmienić jej wygląd. Najlepiej jeśli pozmieniasz jej fryzury, kolory jej włosów oraz style uczesania i sprawdzisz sama, w jakich włosach będzie jej do twarzy. Rozpoczniesz grę od zabawy fryzjerskimi nożyczkami. Możesz nieznacznie skrócić jej końcówki, ale również przyciąć je znacznie krócej! To, co zrobisz z jej fryzurą zależy wyłącznie od Ciebie! Oprócz przycinania włosów możesz również nakręcić Violetcie piękne loki i utrwalić je lakierem do włosów. Dodatkową opcją jest możliwość ich pofarbowania na różne kolory. Po prawej stronie znajdziesz kilka farb. Możesz pofarbować jej włosy na blond lub pozostawić Violettę szatynką jeśli chcesz. Na zakończenie możesz także upiąć je w warkocz lub dodać jakąś fajną ozdóbkę! Jeśli spodobała Wam się ta gierka będziemy wdzięczni za wszystkie Wasze komentarze i sugestie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek