Zbieranie Nutek z Violettą

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Zbieranie Nutek z Violettą

Obrazek gry Zbieranie Nutek z Violettą
Zbieranie Nutek z Violettą to kolejna, rewelacyjna gra dla wszystkich miłośniczek argentyńskiej telenoweli. Jak zwykle znajdziecie ją w kategorii z grami Violetty, więc gdy następnym razem odwiedzicie grydladzieci-24.pl będziecie wiedziały gdzie ją znaleźć. To jedna z najlepszych gier z udziałem Waszej ulubionej piosenkarki, i na pewno wciągnie Was na długie godziny! Przy okazji będziecie mogły posłuchać kilka jej najlepszych utworów. Wybierzcie jedną z piosenek oraz poziom trudności i przygotujcie się na trudne wyzwanie. Oczywiście w grze będzie chodziło o zgromadzenie jak największej ilości punktów. Musicie dać z siebie wszystko i wykazać się niezłym refleksem. Gierka Violetta Sing polega na zbieraniu muzycznych nutek. Gdy w tle zacznie grać muzyka będziecie musiały przesuwać kursor po ekranie i gromadzić podskakujące w powietrze nutki muzyczne. Będzie ich całkiem sporo a Wy nie możecie dopuścić, aby któraś z nich spadła w dół. Poza typowymi nutami wśród znaków znajdziecie również klucze i inne muzyczne symbole używane na pięciolinii. Te, które pojawiają się rzadziej będą punktowane znacznie wyżej. Po ukończeniu danego poziomu możecie zwiększyć poziom trudności i spróbować swoich sił jeszcze raz! Koniecznie zajrzyjcie również do kategorii z grami Violetty i zagrajcie w inne, świetne i wciągające tytuły! Jeśli znacie jakąś fajną grę z Martiną Stoessel koniecznie polećcie nam ją na Facebooku, a na pewno ją dodamy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek