Nauka Tańca z Violettą

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Nauka Tańca z Violettą

Obrazek gry Nauka Tańca z Violettą
Pierwszą grą, którą dodajemy do kategorii z grami Violetty jest Balla Con Me, czyli w tłumaczeniu na polski - Zatańcz ze mną. To właśnie będzie głównym celem gry. Za chwilę pomożecie swojej ulubionej piosenkarce nauczyć się choreografii, czyli układu kroków do jej najnowszego teledysku. Violetta uwielbia tańczyć i śpiewać, jednak bez Waszej pomocy na pewno jej się nie uda. Na samym początku będziecie mogły wybrać jedną z trzech dostępnych piosenek. Wśród nich znajdziecie Algo suena en mi, Nel mio mondo oraz Ti credo. Wybierzcie swój ulubiony utwór na początek i rozpocznijcie naukę tańca wraz z Violettą. Gra jest bardzo prosta i przyjemna, jednak będzie wymagała od Was niemałego refleksu. Ujrzycie przesuwające się po ekranie strzałki, a po lewej stronie owalne pola. Gdy strzałka znajdzie się dokładnie na środku okręgu musicie ją nacisnąć. Dzięki temu bohaterka wykona jeden z tanecznych kroków. Czasami zadanie będzie trudniejsze, gdy będziecie musiały nacisnąć dwie strzałki naraz. Dodatkowo w bonusowym czasie będziecie musiały jak najszybciej naciskać na Spację. W grze znajdziecie trzy poziomy trudności, więc możecie wybrać taki, który Wam najbardziej odpowiada, a gdy zdobędziecie już trochę umiejętności możecie wybrać kolejny, trudniejszy poziom. Serdecznie zapraszamy Was do zagrania i komentowania gry!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek