Mała Hania u Lekarza

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Mała Hania u Lekarza

Obrazek gry Mała Hania u Lekarza
Na pewno wiecie, że mała Hania zawsze po obudzeniu lubi pobawić się w swoim pokoju. Tego dnia było bardzo podobnie. Od samego ranka wymyślała różne zabawy. Grała na organkach, następnie urządziła sobie mały turniej kręgli a na koniec wpadła na pomysł, aby narysować na małej tablicy ludzika. Niestety nigdzie nie mogła znaleźć swoich kredek, choć przeszukała już całe biurko. W pewnej chwili dostrzegła pudełko na górnej półce szafki. Jest jeszcze zbyt niska aby je sięgnąć, więc postanowiła posłużyć się małą pufą. W tym właśnie momencie wydarzył się jej nieszczęśliwy wypadek. Straciła równowagę i spadła na podłogę tak nieszczęśliwie, że złamała sobie rękę! Jej mama słysząc jej krzyk szybko popędziła do pokoju aby zobaczyć co się stało. Po chwili zdecydowała, że trzeba udać się z dziewczynką do lekarza. Doktor po wykonaniu prześwietlenia zauważy pęknięcie kości. Niestety trzeba będzie jej rękę włożyć w gips i poczekać, aż kość się zrośnie. To trochę potrwa więc Hazel będzie musiała się do niego przyzwyczaić. W gabinecie lekarza dopilnujcie, aby wszystkie zabiegi przebiegły dla dziewczynki jak najmniej boleśnie. W domu pomóżcie jej mamie poczytać jej bajkę i podtrzymujcie ją na duchu w tych trudnych chwilach. Gdy ręka się zrośnie ponownie odwiedzicie z nią gabinet lekarza i pomożecie mu przepiłować gips i oczyścić rękę z jego resztek. Od tej pory Hania będzie mogła bawić się swoimi zabawkami tak jak przed wypadkiem. Miłej gry!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Baby Hazel.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Baby Hazel

Mała Hania u Lekarza obrazekMała Hania Jako Farmaceutka obrazekMała Hania Muzyczna Ubieranka obrazekMała Hania jako Mechanik Samochodowy obrazekMała Hania jako Astronautka obrazekBaby Hazel Dzień Szczepienia obrazekMała Hania Sprzątanie Kuchni obrazekMała Hania w Parku Dinozaurów obrazek