Jedenastka Piłkarski Pojedynek

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Jedenastka Piłkarski Pojedynek

Obrazek gry Jedenastka Piłkarski Pojedynek
Stacja Disney XD właśnie rozpoczęła emisję nowego, piłkarskiego serialu Jedenastka. Oryginalny tytuł najnowszej telenoweli to Disney Once lub O11CE, jednak w Polsce emitowany on będzie pod nazwą Jedenastka. Tym razem będzie to serial dla wszystkich miłośników i fanów piłki nożnej. Wszystko wskazuje na to, że być może stanie się on hitem na miarę telenoweli Violetta. Wraz z kolejnymi odcinkami, a będzie ich około 60, przeżyjemy wiele piłkarskich emocji i poznamy niezwykłą, piłkarską opowieść o marzeniach, walce, zaangażowaniu, grze zespołowej oraz relacjach pomiędzy zawodnikami drużyny piłkarskiej. Od pierwszych odcinków serialu poznamy głównego bohatera telenoweli - nastoletniego chłopca będącego wielkim fanem piłki nożnej. Chłopiec ma na imię Gabo i mieszka w małym, argentyńskim miasteczku Alamo Seco w Argentynie razem ze swoją babcią. Jak szybko się zorientujecie chłopak posiada prawdziwy talent, który bardzo szybko zostanie dostrzeżony przez trenera znanego i cenionego Instytutu Sportu w Buenos Aires. Trener złoży przyszłemu piłkarzowi propozycję. Gabo otrzyma od instytutu szkolne stypendium oraz możliwość rozpoczęcia piłkarskiej kariery w znanym zespole Złote Jastrzębie. Od tego momentu jego życie zmieni się całkowicie. Nastolatek za wszelką cenę będzie chciał zrealizować swoje młodzieńcze marzenia i ambicje. Marzy o profesjonalnej karierze piłkarskiej i grze na światowym poziomie. Jak się wkrótce okaże ta sportowa podróż w nieznane pozwoli Gabo odkryć także do tej pory mu nieznaną historię swojej rodziny. Jedenastka to serial dla prawdziwych fanów i sympatyków piłki nożnej pokazujący, że zawsze warto podążać za swoimi marzeniami i starać się je zrealizować. Serial z pewnością stanie się prawdziwym hitem wśród chłopców, ponieważ wielu z nich pasjonuje piłka nożna, znani piłkarze i niezwykły świat sportu. Dziś zapraszamy Was do zagrania w pierwszą grę, podczas której rozegracie piłkarski turniej pomiędzy głównymi bohaterami Jedenastki! Zapraszamy do gry!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Jedenastka.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Jedenastka

Jedenastka Piłkarski Pojedynek obrazek