Kraina Lodu Wyścig

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kraina Lodu Wyścig

Obrazek gry Kraina Lodu Wyścig
Wyścig z bohaterami Krainy Lodu to zupełnie nowa, ekscytująca gra z Elsą, Anną, Olafem, Svenem oraz innymi bohaterami bajki Disney Frozen! Tym razem czeka na Was trudne zadanie. Zorza polarna zaczyna przygasać i z każdym dniem staje się coraz bledsza. Odpowiedzialne za jej emitowanie kryształy zaczynają wyczerpywać swoją magiczną moc. Mieszkańcy bieguna mają spory problem, ponieważ nigdzie nie mogą znaleźć nowych kryształów aby przywrócić zorzy polarnej jej blasku. Na szczęście Anna, Elsa oraz inne postacie z Krainy Lodu mają zamiar pomóc. Waszym zadaniem będzie biegnięcie przez ośnieżone pustkowia śnieżnej krainy i zbieranie kryształów. Będzie to prawdziwy wyścig, podczas którego musicie zbierać nie tylko kryształy, ale także płatki śniegu, dzięki którym zdobędziecie dodatkowe punkty. Przygotujcie się i rozpocznijcie pierwszy poziom razem z Anną! Pomóżcie jej w pokonywaniu przeszkód i dobiegnijcie do samego końca trasy nie uderzając w żadną przeszkodę! Gra składa się z kilku wyścigów, więc czeka na Was cała masa świetnej zabawy! Do dzieła!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Kraina Lodu.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Kraina Lodu

Kraina Lodu Wyścig obrazekKraina Lodu Szukanie Gwiazd obrazekPrzemiana Elsy w Roszpunkę obrazekElsa i Poród Bliźniaków obrazekElsa i Opieka nad Dzieckiem obrazekRelaks Elsy w Spa obrazekCałowanie Anny i Kristoffa obrazekRodzenie Dziecka z Elsą obrazek