Rycerka Nella i Przygoda ze Śpiącym Smokiem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Rycerka Nella i Przygoda ze Śpiącym Smokiem

Obrazek gry Rycerka Nella i Przygoda ze Śpiącym Smokiem
Rycerka Nella zaprasza Was na swoją pierwszą przygodę, podczas której czeka na Was kilka trudnych i ciekawych zadań. Pewnego dnia księżniczka przeglądała swoją garderobę z pięknymi sukniami. Gdy wyjęła z szafki jedną z nich ujrzała śpiącego sobie spokojnie smoka. Była niezwykle zdziwiona, ponieważ smoki zazwyczaj śpią w swojej jaskimi. Nie mogąc uwierzyć w to co widzi postanowiła jak najszybciej pojechać do swojego przyjaciela, Sir Garretta, aby o wszystkim mu opowiedzieć. Razem z jej jednorożcem wyruszycie w drogę pełną niebezpieczeństw. Sterujcie jednorożcem za pomocą strzałek i postarajcie się zebrać jak najwięcej rozmieszczonych na ścieżkach serc. Zbierajcie je omijając przeszkody, a nawet inne smoki śpiące na ścieżce. Gdy dotrzecie do Garretta Rycerka Nella opowie mu całą historię, po czym razem wyruszą na królewski targ. Okaże się, że również tam znajduje się całkiem sporo śpiących smoków. Postarajcie się znaleźć wszystkie miejsca, w których smoki ucięły sobie drzemkę. Będzie ich kilka a po miasteczku możecie poruszać się za pomocą widocznych na ekranie strzałek. Gdy wszystkie smoki się oburzą jeden z nich opowie bohaterom, dlaczego smoki nie mogą spać w swojej jaskimi. Ktoś się w niej najwyraźniej zadomowił i chrapie tak głośno, że smoki nie mogą zmrużyć oka. Wydaje im się, że to jakiś potwór. Będziecie musieli zbadać tą sprawę i razem z bohaterami wyruszyć w podróż do jaskini aby sprawdzić co się w niej dzieje. Po dotarciu na miejsce od razu usłyszymy głośne chrapanie. Niestety podróż do jej wnętrza będzie bardzo niebezpieczna. Nella za pomocą swojego miecza będzie musiała zniszczyć wszystkie kamienie blokujące przejście, a następnie na swojej tarczy zjechać aż na sam dół jaskimi. Gdy dotrze na sam dół dowiecie się, co też za stwór chrapie tak głośno i nie daje smokom spać. Powodzenia!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Rycerka Nella.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Rycerka Nella

Rycerka Nella i Przygoda ze Śpiącym Smokiem obrazekRycerka Nella i Szukanie Gwiazdek obrazek