Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek

Obrazek gry Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek
Rycerka Nella to zabawny i pełen humoru serial animowany dla dzieci produkcji Nickelodeon. Opowiada on historię pewnej małej, sympatycznej księżniczki, która zawsze marzyła o tym, aby stać się prawdziwym rycerzem, bądź rycerką, jak kto woli. Z pewnością już wkrótce serial pojawi się również w Polsce, ponieważ obecnie jest on emitowany w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Nella to urocza dziewczyna, która postanowiła zrealizować marzenia, i pod postacią rycerza walczyć w obronie swojego królestwa i poddanych zamieszkujących ziemie należące do jej rodziców. W serialu spotykamy również inne postacie, między innymi sympatycznego jednorożca Nelli o imieniu Trinket. Magiczne zwierzę obdarzone jest umiejętnością porozumiewania się ludzkim głosem. To nieodłączny towarzysz oraz najlepszy przyjaciel Nelli. Kolejnym bohaterem jest Sir Garrett. To rycerz, który razem z Nellą walczy o dobro jej królestwa. Bardzo często towarzyszy jej podczas różnych misji i innych podróży. Jego pasją jest zbieranie kart przedstawiających magiczne stworzenia. On również posiada magiczne zwierzę, które potrafi mówić ludzkim głosem. To jego rumak Clod, który na głowie posiada dwa wielkie rogi. Zwierzę w całym zespole rycerzy pełni rolę komedianta. Ma wielkie poczucie humoru i zawsze potrafi rozbawić całe towarzystwo. Wracając do gry, waszym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich gwiazdek ukrytych na obrazkach z Nellą oraz jej przyjaciółmi. Powodzenia!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Rycerka Nella.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Rycerka Nella

Rycerka Nella i Przygoda ze Śpiącym Smokiem obrazekRycerka Nella i Szukanie Gwiazdek obrazek