Szukanie Par z Psim Patrolem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Szukanie Par z Psim Patrolem

Obrazek gry Szukanie Par z Psim Patrolem
Szukanie Par z Psim Patrolem to klasyczna gra pamięciowa dla dzieci. Grę polecamy w szczególności wszystkim fanom i fankom tej zabawnej, edukacyjnej bajki animowanej dla najmłodszych. Zadaniem gracza będzie szukanie par takich samych obrazków i dobieranie je w pary. Na samym początku wybierzcie poziom trudności. Jeśli nie czujecie się zbyt dobrze w grach pamięciowych wybierzcie poziom łatwy. Następnie za pomocą myszki dobierajcie obrazki w pary. Będą one przedstawiały postacie piesków, jednak znajdziecie wśród nich także Rydera. Nie zabraknie tam psiej ratowniczki poruszającej się helikopterem, czyli Skye, psa policjanta, czyli Chasea oraz innych piesków Psiego Patrolu. Po rozpoczęciu zabawy macie tylko 10 sekund na zapamiętanie w których miejscach znajdują się wszystkie postacie. Powodzenia!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Psi Patrol.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Psi Patrol

Szukanie Par z Psim Patrolem obrazekKolorowanka z Bohaterami Nick Jr obrazekZapamiętywanie Kart z Pieskami obrazekTajna Misja Psiego Patrolu obrazekPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 obrazekPsi Patrol i Misja Poszukiwawcza obrazekPsi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa obrazekTracker i Misja w Dżungli obrazek