Pranie Kostiumów Biedronki

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Pranie Kostiumów Biedronki

Obrazek gry Pranie Kostiumów Biedronki
Biedronka ma dzisiaj dzień wolny, więc postanowiła zająć się sprzątaniem w swoim pokoju. Gdy otworzyła kosz z brudnymi ubraniami zauważyła, że niemal wszystkie jej stroje są brudne i w końcu trzeba wziąć się w garść i wyprać je w pralce. Przecież nie może pojawić się na kolejnej misji w brudnym stroju superbohaterki. Razem z Biedronką zajrzycie do jej łazienki, w której znajduje się od pewnego czasu nie używana pralka. Waszym zadaniem będzie nie tylko wypranie całej sterty brudnych ubrań, ale także rozdzielenie ich na dwa kosze. W jednym koszu będziecie umieszczać białe ubrania, natomiast w drugim kolorowe. To bardzo ważne, ponieważ jeśli pominiecie ten krok i wybierzecie wszystko razem ubrania i stroje bohaterki mogą zafarbować. Czerwony kolor jej stroju może nagle stać się różowy, a wtedy Biedronka wyglądała by jakoś dziwnie. Posegregujcie ciuchy na dwa kosze przeciągając je z brudnych ubrań do odpowiedniego pojemnika. Zwracajcie uwagę na napisy na każdym z nich. White oznacza kolor biały, natomiast Color stroje kolorowe. Gdy wszystko będzie posegregowane pora rozpocząć pranie. Umieśćcie w bębnie wszystkie ciuchy, nasypcie odpowiedniego proszku i rozpocznijcie pranie pierwszej partii ubrań. Na koniec trzeba to będzie również wysuszyć i poukładać.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Miraculum Biedronka I Czarny Kot.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Pranie Kostiumów Biedronki obrazekMaseczka i Makijaż dla Biedronki obrazekCzarny Kot i Biedronka Oświadczyny obrazekSekrety Szafy Biedronki obrazekSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc obrazekBiedronka Jako Panna Młoda obrazekNa Ratunek Biedronce obrazekBiedronka i Dekorowanie Ogrodu obrazek