Maseczka i Makijaż dla Biedronki

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Maseczka i Makijaż dla Biedronki

Obrazek gry Maseczka i Makijaż dla Biedronki
Jeśli stęskniliście się za nową grą z Biedronką, bohaterką serialu animowanego Biedronka i Czarny Kot to mamy dla Was niespodziankę. Gdy tylko zagracie zauważycie, że Biedronka nabawiła się paskudnego trądziku. Cała jej twarz pokryta jest w paskudnych krostach. Przez nie nie może wychodzić z domu i nie ma zamiaru pokazywać się swoim znajomym. Od kilku dni nie chodzi również do szkoły, ponieważ nie chce, aby jej znajomi zobaczyli ją w takim stanie. Jeśli jej pomożecie na pewno już za kilka chwil jej problemy z trądzikiem odejdą do przeszłości i w końcu będzie mogła spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami. Czeka Was jednak sporo pracy i trudna kuracja. Wykorzystajcie wszystkie dostępne w grze maseczki i kosmetyki aby przywrócić skórze Biedronki blasku! Na koniec, gdy jej skóra będzie już odświeżona i czysta możecie zrobić Marinette wspaniały makijaż. Dzięki gadżetom, cieniom i błyszczykom, które znajdziecie w przyborniku możecie sprawić, że będzie wyglądała oszałamiająco!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Miraculum Biedronka I Czarny Kot.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Pranie Kostiumów Biedronki obrazekMaseczka i Makijaż dla Biedronki obrazekCzarny Kot i Biedronka Oświadczyny obrazekSekrety Szafy Biedronki obrazekSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc obrazekBiedronka Jako Panna Młoda obrazekNa Ratunek Biedronce obrazekBiedronka i Dekorowanie Ogrodu obrazek