Przemiana Kopciuszka w Księżniczkę

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Przemiana Kopciuszka w Księżniczkę

Obrazek gry Przemiana Kopciuszka w Księżniczkę
Na pewno doskonale znacie jedną z najwspanialszych bajek dla dzieci o Kopciuszku, księciu, złej macosze i jej wrednych córkach. Dziewczyna, gdy była bardzo mała straciła swoją mamę. Jej ojciec po pewnym czasie ponownie się ożenił, jednak jej macocha nie traktowała jej zbyt dobrze. Kopciuszek całymi dniami musiała sprzątać, gotować, robić porządki i usługiwać swojej macosze oraz jej córkom. Pewnego dnia jednak los się do niej uśmiechnął. Dowiedziała się o wielkim, królewskim balu podczas którego książę wybierze dla siebie żonę. W pewnej chwili stało się coś magicznego. Przed Kopciuszkiem pojawiła się wróżka, która postanowiła odmienić los nieszczęsnej dziewczyny. Dzięki jej magii dziewczyna będzie mogła odwiedzić królewski pałac, zatańczyć na balu i poznać księcia. Waszym zadaniem będzie przemienienie dziewczyny w prawdziwą księżniczkę, zamiana jej brudnych ubrań, w których na co dzień pracuje w domu na wspaniałą suknię balową.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Kopciuszek.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Kopciuszek

Przemiana Kopciuszka w Księżniczkę obrazek