Modna Arielka Ubieranka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Modna Arielka Ubieranka

Obrazek gry Modna Arielka Ubieranka
Mała Syrenka Arielka jest dzisiaj bardzo podekscytowana, ponieważ właśnie dowiedziała się o przecenie w jej ulubionym sklepie z ubraniami. Może w nim kupić najnowsze modne sukienki i inne części garderoby, które w tym roku będą na topie listy najmodniejszych strojów letnich i wiosennych. Arielka od pewnego czasu stała się straszną modnisią i uwielbia ubierać się modnie i elegancko na każdą okazję. Możecie wcielić się w rolę jej doradców i razem z nią odwiedzić jej ulubiony sklep z ubraniami. Postarajcie się ubrać ją tylko w najnowsze i najmodniejsze sukienki. Dobierzcie do stroju także buty. Nie zapomnijcie również o odpowiednim makijażu, niech wszystkie kolory idealnie do niego pasują!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Arielka.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Arielka

Modna Arielka Ubieranka obrazekSyrenka Arielka w Szpitalu obrazek