Mała Hania Jako Farmaceutka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Mała Hania Jako Farmaceutka

Obrazek gry Mała Hania Jako Farmaceutka
W tym tygodniu mała Hania, urocza dziewczynka będąca bohaterką wielu fajnych i wciągających gier dla dzieci postanowił zabawić się w farmaceutkę. Być może w przyszłości skończy studia i zostanie lekarką, jednak praca farmaceutki również bardzo ją interesuje. Oba zawody wiążą się z ratowaniem ludzi. Farmaceutka zajmuje się sprzedawaniem i sporządzaniem lekarstw dla pacjentów. Jej zadaniem jest doradzanie i sporządzanie leków na różne choroby. Oczywiście Baby Hazel musi do pracy odpowiednio się ubierać, ale to od was będzie zależało co dzisiaj na siebie włoży. Oczywiście głównym elementem jej stroju będzie biały fartuch. Wybierzcie dla niej strój który waszym zdaniem najbardziej do niej pasuje!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Baby Hazel.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Baby Hazel

Mała Hania u Lekarza obrazekMała Hania Jako Farmaceutka obrazekMała Hania Muzyczna Ubieranka obrazekMała Hania jako Mechanik Samochodowy obrazekMała Hania jako Astronautka obrazekBaby Hazel Dzień Szczepienia obrazekMała Hania Sprzątanie Kuchni obrazekMała Hania w Parku Dinozaurów obrazek