Tajna Misja Psiego Patrolu

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Tajna Misja Psiego Patrolu

Obrazek gry Tajna Misja Psiego Patrolu
Dzisiaj razem z pieskami Psiego Patrolu wyruszycie na ciekawą i niebezpieczną misję. Misja Psiego Patrolu to niezwykle emocjonująca gra, w której czeka na Was wiele wyzwań! Ta gra będzie dla Was prawdziwą przygodą, i na pewno bardzo Wam się spodoba! Waszym zadaniem będzie rozwiązanie tajemnicy zaginięcia cennej, królewskiej korony, która zniknęła z zamku w Barkingburg. Nikt nie wie co się z nią stało. Po prostu zniknęła, a nasze bohaterskie psiaki będą musiały zrobić wszystko, aby zbadać tą sprawę. Podczas każdej misji wcielicie się w innego bohatera i spróbujecie pomóc mu w ukończeniu zadania, ominięciu wielu przeszkód i dotarciu do celu. W jednej z nich będziecie musieli pokonać dość długi dystans pod wodą.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Psi Patrol.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Psi Patrol

Szukanie Par z Psim Patrolem obrazekKolorowanka z Bohaterami Nick Jr obrazekZapamiętywanie Kart z Pieskami obrazekTajna Misja Psiego Patrolu obrazekPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 obrazekPsi Patrol i Misja Poszukiwawcza obrazekPsi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa obrazekTracker i Misja w Dżungli obrazek