Kraina Lodu Szukanie Gwiazd

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kraina Lodu Szukanie Gwiazd

Obrazek gry Kraina Lodu Szukanie Gwiazd
Anna, Elsa oraz inni bohaterowie wspaniałego filmu animowanego Kraina Lodu zapraszają Was do zagrania we wspaniałą, nową grę na spostrzegawczość! Oczywiście chodziło będzie o odszukanie wszystkich gwiazdek ukrytych na scenach z księżniczkami. Przenieście się do Arandelle i rozpocznijcie poszukiwania od pierwszego poziomu. Musicie za pomocą szkła powiększającego odnaleźć wszystkie gwiazdki ukryte na scenie. W pierwszym poziomie jest ich 15, w drugim 20, natomiast w trzecim i czwartym będzie ich po 25. Do dzieła!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Kraina Lodu.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Kraina Lodu

Kraina Lodu Wyścig obrazekKraina Lodu Szukanie Gwiazd obrazekPrzemiana Elsy w Roszpunkę obrazekElsa i Poród Bliźniaków obrazekElsa i Opieka nad Dzieckiem obrazekRelaks Elsy w Spa obrazekCałowanie Anny i Kristoffa obrazekRodzenie Dziecka z Elsą obrazek