Czarny Kot i Biedronka Oświadczyny

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Czarny Kot i Biedronka Oświadczyny

Obrazek gry Czarny Kot i Biedronka Oświadczyny
Biedronka i Czarny Kot wybrali się wspólnie na romantyczną kolację. Biedronka nie wie jednak, że jej przyjaciel szykuje coś ekstra. Od bardzo dawna jest w niej zakochany i marzy o tym, aby w końcu mieć ją tylko dla siebie. Podczas romantycznej kolacji będziecie musiały robić wszystko, aby zdobyć jej serce i pomagać Kotu w przygotowaniu wszystkiego, co będzie do tego celu potrzebne. Romantyczna kolacja nie może odbyć się bez muzyki, kwiatów, szampana i czekoladek. Za pomocą myszki rozmieśćcie wszystko na odpowiednich miejscach. Podczas kolacji co chwilę pomagajcie mu wykonywać różne czynności, a na koniec wieczoru poprosi Biedronkę o rękę i włoży na jej palec pierścionek zaręczynowy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Miraculum Biedronka I Czarny Kot.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Pranie Kostiumów Biedronki obrazekMaseczka i Makijaż dla Biedronki obrazekCzarny Kot i Biedronka Oświadczyny obrazekSekrety Szafy Biedronki obrazekSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc obrazekBiedronka Jako Panna Młoda obrazekNa Ratunek Biedronce obrazekBiedronka i Dekorowanie Ogrodu obrazek