Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine

Obrazek gry Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine
Dwie urocze bliźniaczki zapraszają Was do kolejnej gry, która przeniesie was do ich magicznego świata. Tym razem musicie wykazać się dobrym słuchem i pamięciom, ponieważ ta gra polega na zapamiętywaniu sekwencji dźwięków i odtworzeniu melodii z pamięci. Na głównym ekranie ujrzycie pole z czterema obrazkami. Znajdują się na nim dżinki Shimmer i Shine, oraz ich zwierzątka - małpka Tala oraz Nahal. Za każdym razem obrazki będą podświetlany, a Wy musicie zapamiętać kolejność. Następnie myszką klikajcie na obrazki z bohaterami w taki sam sposób, jak pokazano na początku. Jak wiele dźwięków będziecie w stanie zapamiętać?
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Shimmer I Shine.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Shimmer I Shine

Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine obrazekKreator Dżinów obrazekPodróż na Latającym Dywanie obrazekMagiczny Pałac Dżinów obrazekSzimer i Szajn Zbieranie Diamentów obrazekShimmer i Shine Szukanie Różnic obrazek