Podróż na Latającym Dywanie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Podróż na Latającym Dywanie

Obrazek gry Podróż na Latającym Dywanie
Kolejna, wspaniała i pełna magii gra oparta na bajce Shimmer i Shine! Tym razem czeka na Was długa podróż razem z obiema dżinkami, małpką Talą, oraz kotką Nahal. Każda podróż musi mieć swój począta, a ta rozpocznie się w głównej komnacie pałacu dżinów. Najpierw jednak musicie odnaleźć zwierzątka dziewczyn, ponieważ bez nich nigdzie nie polecą. Gdy Nahal oraz Tala znajdą się na latającym dywanie możecie rozpocząć podróż. Po wystartowaniu wybierzcie miejsce, które chcecie odwiedzić. Wśród nich będzie między innymi pokój ich przyjaciółki Leah, piaszczysta plaża na wybrzeżu, pewna tajemnicza kraina położona gdzieś na krańcu świata, oraz pałace wśród chmur. Każde miejsce które odwiedzicie kryje jakieś sekrety, więc nie wahajcie się klikać w lśniące punkty widoczne w każdym z nich. Odkryją one przed Wami swoje sekrety, kto wie co tam znajdziecie. Miłej podróży, i koniecznie zagrajcie także w inne gry o Shimmer i Shine, które zebraliśmy specjalnie dla Was na naszej stronie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Shimmer I Shine.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Shimmer I Shine

Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine obrazekKreator Dżinów obrazekPodróż na Latającym Dywanie obrazekMagiczny Pałac Dżinów obrazekSzimer i Szajn Zbieranie Diamentów obrazekShimmer i Shine Szukanie Różnic obrazek