Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa

Obrazek gry Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa
Dzisiaj pieski z bajki Psi Patrol pokażą Wam, jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas uprawiania różnych sportów, jak segregować odpady do odpowiednich pojemników, a na koniec razem ze Skye zabawicie się w zabawę polegającą na zapamiętywaniu dźwięków. W pierwszej części gry będzie towarzyszył wam psi strażak Marshall. Razem z nim nauczycie się jak prawidłowo ubrać się na deskorolkę lub rolki. Najważniejsze elementy stroju to kask i ochraniacze. Przeciągnijcie je na bohatera a przejdziecie do kolejnego poziomu. Kolejny etap gry poprowadzi Rocky. Razem z nim będziecie segregować odpady od odpowiednich pojemników na śmieci. Papierki musicie wrzucać do pojemnika na papier, puszki do metalu i tak dalej. Na koniec, w ramach relaksu zabawicie się w zapamiętywanie dźwięków razem ze Skye, psią ratowniczką latającą helikopterem.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Psi Patrol.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Psi Patrol

Szukanie Par z Psim Patrolem obrazekKolorowanka z Bohaterami Nick Jr obrazekZapamiętywanie Kart z Pieskami obrazekTajna Misja Psiego Patrolu obrazekPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 obrazekPsi Patrol i Misja Poszukiwawcza obrazekPsi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa obrazekTracker i Misja w Dżungli obrazek