Tracker i Misja w Dżungli

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Tracker i Misja w Dżungli

Obrazek gry Tracker i Misja w Dżungli
Tracker dołączył do drużyny Psiego Patrolu dopiero w jednym z późniejszych odcinków bajki, jednak bardzo szybko zdobył sobie sympatię widzów. To pies o brązowej sierści z białymi łatami w okolicach nóg oraz twarzy. Na głowie nosi czapkę trapera, a na co dzień mieszka w dżungli razem z Carlosem. Jego znaczek przedstawia kompas, który bardzo dobrze odzwierciedla jego naturę. Jego strój jest koloru ciemnozielonego. To psiak o wielkim sercu, który zawsze w razie potrzeby ruszy na pomoc każdemu, kto potrzebuje pomocy. Jeździ również dżipem. Życie w dziczy nie jest mu obce, zna lasy i dżunglę jak własną kieszeń. Mimo, że jest bardzo odważny jego słabością jest ciemność. Nie lubi przebywać w ciemnych miejscach i źle się w nich czuje. W jego wyposażeniu jest również hak z przyczepioną do niego liną, który bardzo często okazuje się pomocny. Gra Tracker w dżungli to najnowsza gra dla fanów Psiego Patrolu, w której to właśnie jego hak okaże się bardzo pomocny. Razem z nim przemierzycie dżunglę i pomożecie mu w unikaniu różnych przeszkód. Za pomocą jego liny z hakiem będziecie mogli huśtać się na gałęziach niczym Spiderman na swojej pajęczej sieci. Dzięki temu w razie potrzeby przeskoczycie przeszkodę lub zbierzecie dodatkowe punkty.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Psi Patrol.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Psi Patrol

Szukanie Par z Psim Patrolem obrazekKolorowanka z Bohaterami Nick Jr obrazekZapamiętywanie Kart z Pieskami obrazekTajna Misja Psiego Patrolu obrazekPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 obrazekPsi Patrol i Misja Poszukiwawcza obrazekPsi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa obrazekTracker i Misja w Dżungli obrazek