Szimer i Szajn Zbieranie Diamentów

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Szimer i Szajn Zbieranie Diamentów

Obrazek gry Szimer i Szajn Zbieranie Diamentów
Szimer i Szajn zapraszają Was na kolejną, niezwykłą przygodę! Dżinki muszą zmierzyć się z trudnym zadaniem, a czy im się to uda będzie zależało wyłącznie od Was! Zarówno Shimmer, jak i Shine będą musiały zbierać cenne, magiczne diamenty rozsiane po kilku krainach. Musicie prowadzić je tak, aby nie wpadły w żadną pułapkę lub nie stało im się coś złego. W każdym poziomie poprowadzicie tylko jedną z bohaterek. Klikając myszką na jakieś miejsce sceny sprawicie, że dżinka zacznie iść w tym kierunku. Dokładnie zwiedzajcie cały teren i pomóżcie im zebrać wszystkie diamenty. Pierwszy poziom rozgrywa się na plaży. Na samym dole rozpoczyna się morze, więc musicie uważać, aby dżinka nie weszła do wody. Prowadźcie ją po piasku, omijajcie leżaki i stoliki plażowe i odnajdźcie każdy diament!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Shimmer I Shine.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Shimmer I Shine

Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine obrazekKreator Dżinów obrazekPodróż na Latającym Dywanie obrazekMagiczny Pałac Dżinów obrazekSzimer i Szajn Zbieranie Diamentów obrazekShimmer i Shine Szukanie Różnic obrazek