Shimmer i Shine Szukanie Różnic

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Shimmer i Shine Szukanie Różnic

Obrazek gry Shimmer i Shine Szukanie Różnic
Witajcie serdecznie! Dzisiaj zapraszamy Was do zagrania w gry Shimmer i Shine z naszej najnowszej kategorii, którą dla was przygotowaliśmy! To serial, który na pewno doskonale znacie z kanału Nickelodeon lub Nick JR. Shimmer i Shine to dwie uroczy, sympatyczne siostry bliźniaczki, która, jak na pewno już wiecie są dżinami. Legenda o najbardziej znanym dżinie z lampy Aladyna na pewno jest Wam doskonale znana. Na pewno pamiętacie również z tej historii, że dżin Aladyna mógł spełnić jego trzy życzenia. Podobnie sprawa ma się z naszymi dwoma bohaterkami. One również potrafią spełniać życzenia. Kolejną bohaterką bajki jest Leah, która w przeciwieństwie do dwóch dżinek jest człowiekiem. Wszystkie bohaterki podczas każdego odcinka serialu przeżywają wspaniałe przygody, i bardzo szybko okazuje się, że spełnienie trzech życzeń w jeden dzień nie jest takie proste dla dżinów, aniżeli mogłoby się wydawać. W dzisiejszej grze waszym zadaniem będzie przyjrzenie się obrazkom przedstawiającym bohaterki Nick Jr., i znalezienie kilku różnic na przedstawionych obrazkach. Musicie bardzo uważnie przyjrzeć się ilustracjom by znaleźć każdą różnicę. Na pewno doskonale poradzicie sobie z tym zadaniem!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Shimmer I Shine.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Shimmer I Shine

Zapamiętywanie Dźwięków z Shimmer i Shine obrazekKreator Dżinów obrazekPodróż na Latającym Dywanie obrazekMagiczny Pałac Dżinów obrazekSzimer i Szajn Zbieranie Diamentów obrazekShimmer i Shine Szukanie Różnic obrazek