Syrenka Arielka w Szpitalu

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Syrenka Arielka w Szpitalu

Obrazek gry Syrenka Arielka w Szpitalu
Urocza syrenka o imieniu Arielka, znana przede wszystkim z filmu Disneya bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Wpadła w poważne tarapaty. Pewnego dnia podczas pływania w oceanie dostrzegł ją wielki rekin, który od razu zaczął ją gonić. Arielka schowała się we wraku starego statku. Jednak podczas tej ucieczki poraniła się o połamane deski, a na domiar złego zaplątała się w starą, rybacką sieć. Zagrożenie na szczęście już minęło, jednak musicie jej pomóc, ponieważ sama na pewno nie uwolni się z więzów. Rozetnijcie sieci, a następnie zaopiekujcie się nią jak pielęgniarka w szpitalu. Opatrzcie wszystkie jej rany i sprawcie, aby poczuła się jak nowo narodzona!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Arielka.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Arielka

Modna Arielka Ubieranka obrazekSyrenka Arielka w Szpitalu obrazek