Sekrety Szafy Biedronki

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Sekrety Szafy Biedronki

Obrazek gry Sekrety Szafy Biedronki
Nasza bohaterka ma dzisiaj trochę czasu dla siebie. W mieście nie dzieje się nic ciekawego, więc nie musi ratować Paryża przed kolejnym, zagrażającym miastu dziwolągiem. Jako Marinette również ma dzień wolny od szkoły. Postanowiła, że to świetny dzień na zrobienie porządków w swojej garderobie. Trzyma w niej nie tylko swoje stroje superbohaterki, ale również wiele innych, dziewczęcych przyborów. Waszym zadaniem będzie znalezienie wszystkiego, o co Biedronka poprosi. Na dole ekranu znajdziecie wszystkie rzeczy, które musicie odszukać. Rozejrzyjcie się uważnie i powodzenia!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Miraculum Biedronka I Czarny Kot.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Pranie Kostiumów Biedronki obrazekMaseczka i Makijaż dla Biedronki obrazekCzarny Kot i Biedronka Oświadczyny obrazekSekrety Szafy Biedronki obrazekSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie Serc obrazekBiedronka Jako Panna Młoda obrazekNa Ratunek Biedronce obrazekBiedronka i Dekorowanie Ogrodu obrazek