Księżnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Księżnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż

Obrazek gry Księżnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż
Księżniczka Jasmina z bajki o Aladynie przygotowuje się do walentynkowej randki ze swoim chłopakiem. Aladyn zaprasza ją na romantyczną kolację we dwoje, więc Jasmina chce dla niego wyglądać pięknie. Przyda jej się mała kuracja upiększająca podczas której zrobicie jej maseczkę oraz piękny makijaż, a później ubierzecie ją w jakieś ładne ciuchy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Księżniczki

Księżniczki Disneya na Balu obrazekKsiężnicka Jasmina Prawdziwy Makijaż obrazekKsiężniczki Disneya w Ciąży Ubieranka obrazek