Układanie Obrazków Zygzaka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Układanie Obrazków Zygzaka

Obrazek gry Układanie Obrazków Zygzaka
Lightning Mcqueen Maze Race to zupełnie nowa, nieco nietypowa odmiana układanki. Nie są to typowe puzzle jakie znamy z większości tego typu gier. Zabawa polega na dopasowaniu kolejnych elementów obrazka tak, aby pasował do tła. Każdy element musi zgrywać się ze sceną widoczną w tle, natomiast każde kliknięcie pojedynczego kawałka zmienia go na inny. W grze znajdziemy cztery sceny z Zygzakiem, oraz jego przyjaciółmi. Postarajcie się rozszyfrować, jaki obrazek kryje się w danym poziomie, a jeśli nie będziecie mogli sobie z nim poradzić zawsze możecie skorzystać z przycisku podpowiedzi ukrytego pod przyciskiem HINT. Miłej zabawy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek