Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA

Obrazek gry Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA
Violetta postanowiła wybrać się do kosmetyczki, ponieważ ostatnio ma same problemy ze swoją skórą. Straciła swój dawny blask i widać na niej oznaki zmęczenia. Na dodatek na jej twarzy pojawiły się wypryski i plamy. Jej brwi odstają a piękne, długie włosy straciły swój ładny wygląd i są strasznie potargane. Twoim zadaniem jako jej przyjaciółki będzie uporanie się ze wszystkimi problemami piosenkarki i przywrócenie jej pięknego wyglądu. Skorzystaj z różnych przyborów kosmetycznych i spraw, aby Violetta znów wyglądała pięknie i mogła występować na kolejnych koncertach.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek