Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy

Obrazek gry Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy
Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy to nasza najnowsza gra dla wszystkich fanek lalki Barbie. Nasza bohaterka w zeszłym tygodniu skończyła 16 lat i jest już wystarczająco dojrzała, aby posiadać swój własny samochód. Dzisiaj wybierzecie się z nią na egzamin, ponieważ bez prawa jazdy Barbie nie będzie mogła wyjechać nim na miasto. Udało jej się już zdać egzamin teoretyczny, jednak pozostało jej jeszcze zdanie egzaminu praktycznego. Na pewno zdziwicie się, gdy ujrzycie Elsę jako jej egzaminatorkę. Dopilnujcie, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, a Barbie już za kilka tygodni mogła wybrać się swoim nowym autem na pierwszą przejażdżkę z przyjaciółkami!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek