Poród Małego Minionka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Poród Małego Minionka

Obrazek gry Poród Małego Minionka
Zapraszamy serdecznie miłośniczki Minionków do nowej gry w poród! Nasza bohaterka już wkrótce urodzi dziecko, jednak najpierw razem z nią dobrze się do tej chwili przygotujecie. Będziecie musiały przygotować wszystko, czego będzie potrzebowała podczas pobytu w szpitalu. Spakujcie jej torbę znajdując wszystko w jej pokoju. Zajrzyjcie w każdy kąt, ponieważ nigdy nie wiadomo gdzie może znajdować się potrzebny przedmiot. Gdy wszystko będzie gotowe a torba spakowana przeniesiecie się do szpitala i razem z nią przeżyjecie najwspanialszą chwilę jej życia.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Minionki.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minionki

Poród Małego Minionka obrazekNapój dla Minionka obrazekSprzątanie Domu z Minionkiem obrazekPrawdziwe Gotowanie z Minionkiem obrazekLeczenie Minionka obrazekMinionki Prawdziwy Fryzjer obrazek