Barbie Modowa Blogerka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie Modowa Blogerka

Obrazek gry Barbie Modowa Blogerka
Barbie Modowa Blogerka to nasza najnowsza gra z piękną Barbie w roli głównej. Wyobraźcie sobie, że nasza blondynka postanowiła założyć swój blog o modzie. Bardzo dobrze orientuje się w nowych trendach i zawsze potrafi wybierać najmodniejsze ubrania na każdą porę roku. Na swoim blogu będzie opisywała swoim czytelniczkom najnowsze trendy w modzie i prezentowała im kompozycje ubrań. Razem z nią opublikujecie kilka fajnych postów, wśród których dwa będą opisywały modny strój na jesienne spacery. Koniecznie zagrajcie i postarajcie się dokładnie wypełnić wszystkie zadania!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek