Napój dla Minionka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Napój dla Minionka

Obrazek gry Napój dla Minionka
Napój dla Minionka to nasza nowa, darmowa gra dla dzieci, w której zabawicie się w chemików i pomożecie jednemu z Minionków przygotować jego ulubiony napój. Wymaga on zmieszania ze sobą trzech różnych składników, jednak podczas całej procedury nie można popełnić żadnego błędu. Wykonujcie polecenia sympatycznego, żółtego Minionka i mieszajcie ze sobą składniki, a na koniec podajcie mu jego napój i sprawdźcie czy mu zasmakuje. Będziecie również mogli samodzielnie przyrządzić eliksir, który również wymaga sporej ostrożności. Wybierzcie jedną z butelek a dowiecie się jaki jest przepis. Następnie z przemieszczających się butelek wybierzcie tylko te, które będą mu potrzebne. Połączcie płyny ze sobą i cieszcie się, jeśli nie dojdzie do eksplozji!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Minionki.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minionki

Poród Małego Minionka obrazekNapój dla Minionka obrazekSprzątanie Domu z Minionkiem obrazekPrawdziwe Gotowanie z Minionkiem obrazekLeczenie Minionka obrazekMinionki Prawdziwy Fryzjer obrazek