Sprzątanie Domu Barbie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Sprzątanie Domu Barbie

Obrazek gry Sprzątanie Domu Barbie
Sprzątanie Domu Barbie to wspaniała, darmowa gra na przeglądarkę, której główną bohaterką jest super księżniczka Barbie. Bohaterka postanowiła zaprosić do swojego domu kilkoro przyjaciół, jednak tak dawno w nim nie była, że zapomniała, że panuje w nim straszny bałagan. Sprzątanie zajmie Barbie przynajmniej kilka godzin, a goście mają zjawić się w jej domu już za kilka chwil. Czy dacie radę posprzątać cały dom w tak krótkim czasie? Będziecie musiały na prawdę się pospieszyć! Czeka na Was kuchnia, łazienka oraz inne pokoje, a w każdym z nich panuje straszny chaos. Musicie powyrzucać papierki, poukładać wszystkie przedmioty na swoje miejsca i przygotować dom na przybycie gości! Na pewno poradzicie sobie ze sprzątaniem i Barbie będzie mogła spędzić miło czas ze swoimi znajomymi!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek